O nas

Zawieziemy Cię na miejsce szybko i bezpiecznie

MP Sułek Trans to więcej niż transport

Jesteśmy firmą w które główny nacisk stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo podróży. Dwóch doświadczonych kierowców na każdej trasie zadba o Wasze bezpieczeństwo i komfort przejazdu. Nasza flota składa się z nowych samochodów które są na bieżąco serwisowane i kontrolowane pod względem bezpieczeństwa, czystości i sprawności. Dzięki doświadczeniu naszych logistyków każdy przejazd jest optymalizowany pod względem czasu podróży do minimum. Postaw na jakość, bezpieczeństwo i nowoczesność. Postaw na MP SUŁEK TRANS.

  • Codzienne wyjazdy z Polski i codzienne powroty do Polski
  • Doświadczeni kierowcy
  • Zabieramy pasażerów spod adresu i zawozimy pod wskazany adres

Nasze zalety

Zawsze odbieramy naszych Klientów z wskazanego adresu i dowozimy pod adres docelowy.
Posiadamy flotę nowoczesnych i wygodnych samochodów wyposażonych w najlepsze systemy bezpieczeństwa.
Doświadczony zespół logistyków i kierowców. Dobra organizacja przejazdu pozwala nam zaoszczędzić Twój czas podróży.

Co mówią nasi klienci

Miałem przyjemność podróżować z firmą MP Sułek Trans do Niemiec i Holandii - jestem bardzo zadowolony zarówno z samej podróży jak i dobrego kontaktu z uprzejmymi pracownikami firmy. Szczerze polecam!

Marcin NPL B

Podróż spedzona w miłej atmosferze, bez żadnych problemów. Kierowca był bardzo uprzejmy i punktualny. Polecam serdecznie!

Szymon Ś.PL D

Firma MP Sułek Trans godna poleceniu. Polecam każdemu tą firmę kto korzysta z przewozu do Niemiec. Punktualność na szóstkę, kultura jazdy na szóstkę.

Michał K.PL NL

Kierowca odberał mnie z pod domu i zawiózł prosto pod firmę w Niemczech. Podróż była bardzo przyjemna i maksymalnie szybka. Jestem bardzo zadowolony z poziomu obsługi - dziękuje.

Szymon Ł.